Licznik odwiedzin: 232745

Agro Polska

Lider Rynku

Torty na zamowienie

A A A

Nagrody

Udział w wystawach umożliwia szeroką prezentację na forum regionu oraz całego kraju. Uznanie walorów naszych wyrobów znalazło wyraz w postaci wielu nagród.

 • Doceń polskie

  kwiecień 2014
  Chleb słonecznikowy oraz chleb baltonowski zdobyły prestiżowy certyfikat Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego "Doceń polskie"...

 • Asy Kłodzkie 2013

  luty 2013
  Już po raz piąty odbyła się uroczystość przyznania Asów Kłodzkich 2013 - nagród Burmistrza Miasta Kłodzka dla osób, firm które wspierają rozwój miasta. Wśród laureatów znalazła się nasza spółka...

 • Róża Kłodzka 2012

  styczeń 2013
  W polanickim Teatrze Zdrojowym 25 stycznia br.  odbyło się uroczyste wręczenie Nagród Starosty Róża Kłodzka 2012. W tym roku przyznano nagrody we wszystkich 8 kategoriach, a nasza spółka została nagrodzona w kategorii...

 • Bagietka-Najlepsza piekarnia w regionie!

  sierpień 2011
  Jak co roku na początku sierpnia w miejscowości Szczytna Zdrój w powiecie kłodzkim odbywa się cykliczna impreza AgroFeta. Tak też było tego lata. XVIII Wielka Feta Agroturystyczna trwała w dniach 6-7 sierpnia br. Tradycją już jest coroczny konkurs na Najlepszą piekarnię w regionie...

 • Dolnośląski Certyfikat Gospodarczy

  czerwiec 2011
  W tegorocznej edycji Dolnośląskich Certyfikatów Gospodarczych nasza spółka znalazła się w gronie wyróżnionych przedsiębiorstw.

 • Asy Kłodzkie przyznane

  luty 2011
  "O randze nagród Asy Kłodzkie przyznanych trzeci rok z rzędu świadczy najlepiej grono dotychczasowych laureatów, które 10 lutego 2011 r. podczas uroczystej gali w Muzeum Ziemi Kłodzkiej powiększyło się o kolejną grupę osób, dla których bardzo ważne są miasto Kłodzko i jego mieszkańcy. Świadczą o tym ich działania, które wspierają rozwój naszego miasta w wielu dziedzinach – społecznej, kulturalnej, gospodarczej, czy też promocyjnej"-możemy przeczytać na oficjalnej stronie www Miasta Kłodzka.

 • Podkowa Biznesu 2011

  styczeń 2011
  7-go stycznia br. na noworocznym spotkaniu w Gminie Wiejskiej Kłodzko nowy Wójt Stanisław Lonagawa wręczył Podkowy Biznesu 2011 dla wybranych przedsiębiorców z terenów Gminy.

 • Wyróżnienia Burmistrza Miasta Kłodzka

  sierpień 2010
  Jak co roku Burmistrz Miasta Kłodzka wręcza nagrody i wyróżnienia dla firm, które wspierają lokalny sport lub wspierają działalność kulturalną. Wśród wyróżnionych przedsiębiorstw znalazła się także nasza firma PPC Machela Sp. z o.o.

 • Piekarnia BAGIETKA najlepsza w regionie-Agrofeta 2010

  sierpień 2010
  Serdecznie informujemy, że nasza firma wygrała regionalny konkurs na Najlepszą Piekarnię na Ziemi Kłodzkiej. W plebiscycie zorganizowanym przez lokalną gazetę Brama, pod patronatem Ministerstwa Rolnictwa, ogłoszono konkurs, w którym czytelnicy mogli oddawać głosy na Najlepszą Piekarnię.

 • Podkowa Biznesu 2010

  8 stycznia 2010 roku Wójt Gminy Kłodzko Ryszard Niebieszczański uhonorował statuetkami PODKOWA BIZNESU 2010 osoby, firmy i instytucje dla, których nie jest obojętny rozwój Gminy Kłodzko. "Dobre drzewo dobrym owocem okrywa, dobry człek z dobrych czynów poznawany bywa". Wśród nagrodzonych znalazła się również Piekarnia "BAGIETKA".

 • Sponsor Sportu Kłodzkiego za rok 2008

  Nasza firma została wyróżniona tytułem Sponsora Sportu Kłodzkiego-Medal Brązowy za wspieranie przedsięwzięć sportowych na terenie miasta Kłodzka w roku 2008. Nagroda została wręczona przez Burmistrza Miasta Kłodzka Bogusława Szpytmę oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej w Kłodzku Piotra Brzostowicza, podczas uroczystości w kłodzkim Ratuszu w dniu 27 sierpnia br.

 • Nagroda dla najlepszej piekarni w powiecie kłodzkim

  W dniu 09 sierpnia br. podczas XV Wielkiej Międzynarodowej Fety Agroturystycznej przyznano nagrodę Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi dla najlepszej piekarni w powiecie kłodzkim. Nagroda została wręczona piekarni, która wygrała w plebiscycie organizowanym przez Gminę Szczytna oraz "Gazetę Prowincjonalną Ziemi Kłodzkiej-BRAMA" na Piekarnię Ziemi Kłodzkiej oferującą najlepsze pieczywo. Z przyjemnością informujemy, iż pierwsze miejsce w ww. plebiscycie zajęła nasza firma Piekarnia BAGIETKA.

 • Podkowa Biznesu przyznana

  Tradycją są noworoczne spotkania u wójta gminy Kłodzko Ryszarda Niebieszczańskiego, które gromadzą: przedstawicieli i pracowników samorządów oraz lokalnych przedsiębiorców. Podczas tegorocznego spotkania Bagietka znalazła się w gronie kilkunastu firm, którym przyznano Podkowy Biznesu, za współpracę z samorządem lokalnym.

 • Sponsor Kłodzkiego Sportu 26 czerwiec 2008

  Sponsor Kłodzkiego Sportu 26 czerwiec 2008 (Tytuł Sponsora Sportu
  Kłodzkiego za rok 2007 oraz wyróżnienie brązowym medalem)

 • Dyplom SIT-SPOŻ 17 listopada 2006

  Dyplom SIT-SPOŻ 17 listopada 2006 (Stowarzyszenie Naukowo-Techniczne
  Inżynierów i Techników Przemysłu Spożywczego-Dyplom nadany z okazji
  Jubileuszu Stowarzyszenia za zasługi dla polskiej gospodarki żywnościowej
  i Stowarzyszenia)

 • Ceremonia wręczania

  Nadanie tytułu Lidera Rynku 2006

  Tytuł „Lider Rynku Najlepsza w Polsce Firma” w zakresie produkcji pieczywa, przyznany w wyniku oceny porównawczej Konkursu Promocyjnego Lider Rynku 2006 w kategorii „Firma” w dniu 27 maja 2006

 • Wystawa Krajowy Produkt - Przyszłością Polski

  Uczestnictwo w prezentacji wyrobów spożywczych o najwyższej jakości na XIV Wystawie „Krajowy Produkt - Przyszłością Polski”, organizowanej przez SIT-SPOŻ w Warszawie 31 maja 2006

 • Nagroda Roku Gminy Kłodzko Ranunculus Penicillatus

  Nagroda Roku Gminy Kłodzko „Ranunculus Penicillatus” za rok 2005 w kategorii „Najlepsza firma produkcyjna”

 • XI Feta Agroturystyczna 2005

  I miejsce w konkursie „Najlepszy chleb” podczas XI Wielkiej Fety Agroturystycznej 2005

 • I miejsce w Konkursie Piekarń Najlepszy chleb Agrofety

  I miejsce w Konkursie Piekarń „Najlepszy chleb Agrofety” podczas VIII Wielkiej Fety Agroturystycznej w 2002 r.