logo - piekarnia machela

Praca

Poszukujesz stałej i dobrze płatnej pracy? A może chciałbyś skorzystać z odpłatnych praktyk zawodowych? Zapraszamy Cię do naszego zespołu. Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą, która ciągle poszukuje ambitnych i nastawionych na cel pracowników. Sprawdź nasze aktualne oferty!

Opis oferty

Piekarnia Machela zatrudni osoby na stanowisko CUKIERNIK

 Miejsce Pracy: Zakład Produkcyjny w Jaszkowej Dolnej, woj.dolnośląskie

Obowiązki:

- produkcja wyrobów cukierniczych tj. ciast deserowych, tradycyjnych, tortów

- obsługa maszyn i urządzeń cukierniczych,

- dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

- wykształcenie kierunkowe

- doświadczenie na stanowisku Cukiernik

- umiejętność pracy w zespole

- gotowość pracy w systemie zmianowym

- dyspozycyjność

- dokładność

- kreatywność

Oferujemy

- atrakcyjne zarobki

- umowę o pracę

- składki ZUS

- zwrot kosztów dojazdu do miejsca pracy

- premia za 100% obecność w pracy

- dodatek stażowy

- premie od wyników

- ubezpieczenie grupowe

- pakiet prywatnej opieki medycznej "Medicover"

- stabilizację zatrudnienia

- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Dołącz do naszego zespołu!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Rekrutacja trwa do dnia 28.02.2018 roku

Wpisz swoje dane