logo - piekarnia machela

Praca

Poszukujesz stałej i dobrze płatnej pracy? A może chciałbyś skorzystać z odpłatnych praktyk zawodowych? Zapraszamy Cię do naszego zespołu. Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą, która ciągle poszukuje ambitnych i nastawionych na cel pracowników. Sprawdź nasze aktualne oferty!

Opis oferty

Piekarnia Machela zatrudni osoby na stanowisko PIEKARZ

  Miejsce Pracy: Zakład Produkcyjny w Jaszkowej Dolnej, woj.dolnośląskie

Wymiar czasu pracy: 1/1 pełny etat

Rozkład czasu pracy: zmianowy - 5-dniowy system pracy

Obowiązki:

- miesienie, narabianie i wypiek wyrobów piekarniczych,

- dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania:

- wykształcenie: zasadnicze zawodowe-kierunkowe,

- doświadczenie na podanym stanowisku,

- dobra organizacja pracy,

- dokładność,

- umiejętność pracy w zespole,

- gotowość do podjęcia pracy zmianowej.

Oferujemy

- umowę o pracę,

- składki ZUS,

- zwrot kosztów dojazdu do miejsca pracy,

- premia za 100% obecność w pracy,

- dodatek stażowy,

- premie od wyników,

- ubezpieczenie grupowe,

- pakiet prywatnej opieki medycznej "Medicover",

- stabilizację zatrudnienia,

- Pozapłacowy System Wynagrodzeń,

- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Dołącz do naszego zespołu!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV, z wyrażeniem i dopisaniem zgody:

Zgodnie z art. 24 ust.1 ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.), informuję, że:

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PPC Machela Sp.z.o.o. z siedzibą w 57-300 Kłodzku, Jaszkowej Dolnej 178a, zwana dalej Spółką,

2) Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu rekrutacji pracownika na dane stanowisko, i udostępniane pracownikom działu Kadr Spółki,

3) Posiada Pani/Pan prawo do treści swoich danych oraz ich poprawiania,

4) Podanie Spółce danych osobowych jest dobrowolne. Jednak niepodanie informacji wskazanych w art. 221

& 1 k.p., tj. imienia (imion) i nazwiska, daty urodzenia , imion rodziców, miejsca zamieszkania (adresu do korespondencji), wykształcenia, przebiegu dotychczasowego zatrudnienia przez kandydata do pracy spowoduje, że otrzymana oferta zatrudnienia nie będzie przez Spółkę  rozpatrywana.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Rekrutacja trwa do dnia 30.06.2018 roku

Wpisz swoje dane