logo - piekarnia machela

Praca

Poszukujesz stałej i dobrze płatnej pracy? A może chciałbyś skorzystać z odpłatnych praktyk zawodowych? Zapraszamy Cię do naszego zespołu. Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą, która ciągle poszukuje ambitnych i nastawionych na cel pracowników.

Sprawdź nasze aktualne oferty w serwisie ogłoszeniowym OLX Ogłoszenia pracy OLX - Machela Kajzerka. Do dyspozycji masz dwa profile z ogłoszeniami: PPC Machela oraz Kajzerka

Opis oferty

Piekarnia Machela zatrudni osoby na stanowisko Kierownik Działu Cukiernia - Specjalista Technolog Cukiernik

 Miejsce Pracy: Zakład Produkcyjny w Żelaźnie, woj.dolnośląskie

Wymiar czasu pracy: 1/1 pełny etat

Rozkład czasu pracy: zmianowy - 5-dniowy system pracy

Grupa Machela poszukuje do swojego zespołu osoby - kandydata na stanowisko

Kierownik Działu Cukiernia - Specjalista Technolog Cukiernik

Obowiązki:

  • ustalanie standardów na dziale produkcyjnym,
  • opracowywanie nowych receptur i współpraca z zespołem podczas wdrożenia ich do produkcji,
  • nadzorowanie procesów technologicznych,
  • monitorowanie, weryfikacja i bieżąca kontrola pracy podległych pracowników,
  • prowadzenie szkoleń i prezentacji dla pracowników na dziale cukierni,
  • standaryzacja parametrów technologicznych oraz optymalizacja procesów produkcyjnych,
  • opracowanie i dokumentacja technologii wytwarzania oraz przeprowadzanie prób produkcyjnych nowych produktów,
  • kreowanie i wdrażanie receptur cukierniczych,

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe cukiernicze,
  • mile widziane wykształcenie rzemieślnicze,
  • min 3-letnie doświadczenie w zawodzie,
  • znajomość procesów produkcyjnych i technologicznych,
  • umiejętność tworzenia nowych receptur,
  • systematyczność, skrupulatność,
  • dobra organizacja pracy,
  • wysokie umiejętności współpracy zespołowej,
  • pasja, zaangażowanie, kreatywność, umiejętność,
  • prawo jazdy kat.B,
  • mile widziana osoba z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Oferujemy

  • umowa o pracę,
  • wynagrodzenie brutto: 6 000 zł - 8 500 zł,
  • stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • dodatek za pracę w godzinach nocnych,
  • dodatek stażowy,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • częściowy zwrot kosztów dojazdu do pracy powyżej 10 km,
  • premia za 100% obecność,
  • premia za skuteczne polecenie nowego pracownika 1200 zł netto,
  • premie od wyników,
  • darmowe szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • paczki świąteczne dla dzieci,
  • bony świąteczne,
  • pożyczki zakładowe,
  • dofinansowania obozów dla dzieci,
  • dofinansowania turnusów rehabilitacyjnych,
  • zwrot kosztów leczenia i rehabilitacji,
  • zwrotu kosztów leczenia stomatologicznego,
  • zwrot poniesionych kosztów za zakup leków,
  • spotkania integracyjne.

Dołącz do naszego zespołu!

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące rekrutacji.

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-15:00 pod nr tel. 748 667 033

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV, z wyrażeniem i dopisaniem zgody: Zgodnie z art. 24 ust.1 ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.), informuję, że: 1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Kajzerka Sp. z o.o. z siedzibą w 57-361 Żelazno 44a zwana dalej Spółką, 2) Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu rekrutacji pracownika na dane stanowisko i udostępniane pracownikom działu Kadr Spółki, 3) Posiada Pani/Pan prawo do treści swoich danych oraz ich poprawiania, 4) Podanie Spółce danych osobowych jest dobrowolne. Jednak niepodanie informacji wskazanych w art. 22(1) & 1 k.p., tj. imienia (imion) i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania (adresu do korespondencji), wykształcenia, przebiegu dotychczasowego zatrudnienia przez kandydata do pracy spowoduje, że otrzymana oferta zatrudnienia nie będzie przez Spółkę rozpatrywana.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Rekrutacja trwa do dnia 30.05.2023 roku

Wpisz swoje dane