logo - piekarnia machela

Praca

Poszukujesz stałej i dobrze płatnej pracy? A może chciałbyś skorzystać z odpłatnych praktyk zawodowych? Zapraszamy Cię do naszego zespołu. Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą, która ciągle poszukuje ambitnych i nastawionych na cel pracowników. Sprawdź nasze aktualne oferty!

Opis oferty

Piekarnia Machela zatrudni osoby na stanowisko KSIĘGOWY

 Miejsce Pracy: Kłodzko ul. Łużycka , woj. dolnośląskie

Obowiązki:

- księgowanie faktur zakupowych,

- rozliczanie, uzgadnianie i potwierdzanie rozrachunków z kontrahentami,

- dekretacja i księgowanie dokumentów,

- uzgadnianie kont księgowych.

Wymagania:

- wykształcenie średnie lub wyższe ekonomiczne z zakresu finansów i rachunkowości,

- min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

-  znajomość przepisów podatkowych, ustawy o rachunkowości i innych przepisów dotyczących prawa podatkowego,

-  umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office,

- dokładność, dobra organizacja pracy,

-  samodzielność, odpowiedzialność.

Oferujemy

- umowa o pracę z wynagrodzeniem netto 2 000 zł, po okresie próbnym netto 2 500 zł,

- dodatek stażowy,

- zwracamy koszty dojazdu powyżej 10 km,

- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji,

- możliwość wdrażania własnych pomysłów i usprawnień,

- pakiet prywatnej opieki medycznej,

- zniżki dla pracowników na wybrany asortyment firmowy,

- Pozapłacowy System Wynagrodzeń,

- ubezpieczenie grupowe.

Dołącz do naszego zespołu!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Rekrutacja trwa do dnia 28.02.2018 roku

Wpisz swoje dane